DETOXIKACE » ANTIPARAZITÁLNÍ KŮRA
Antiparazitální kůra

V případě naměření parazitální zátěže navrhnu antiparazitální kůru. Záleží na rozhodnutí klienta, zda bude volit cestu přírodní, pomocí bylinek či se přikloní k chemické.

Používám bylinné preparáty firmy JOALIS, ENERGY a STARLIFE. Co se týká druhé varianty, chemické, bohužel antiparazitické léky nejsou v České republice lehce dostupné a vždy řešíme s klientem individuálně podle toho, jaké léky jeho stav vyžaduje.

V obou  případech rozepíši klientovi kůru den po dni a jakým způsobem jednotlivé preparáty, léky užívat. Vždy záleží na naměřené parazitální zátěži, tzn. proti jakým parazitům je potřeba bojovat, aneb kterých se potřebujeme zbavit. Dále také hraje roli váha klienta, jeho věk, v kterých částech těla se paraziti  nacházeji, a  v neposlední řadě jeho aktuální zdravotní stav.

Z mých zkušeností je parazitární zátěž velmi častá a nacházím i parazity, které bychom v naších zeměpisných šířkách neměli ani najít. Vzhledem k tomu, že v současné době lidé cestují, tráví dovolené v exotických krajích, není vlastně nad čím se podivovat. Například stačí jedna dovolená v Egyptě a přivezete si s sebou domů i nezvané hosty v podobě tasemnice.

V případě, že parazitární zátěž stojí za vážnými onemocněními, je po prodělání antiparazitální kůry až dojemné, jak jednotliví pacienti znovu nabírají energii, již se o ni nedělí s parazity v jejich těle. S parazitární zátěží odejde také nemalá část zátěže virové a bakteriální. Mám velmi dobré zkušenosti s kombinací antiparazitální kůry s frekvenčním léčením. Detoxikace organismu probíhá rychleji a hlavně frekvenční léčení zasáhne oblasti těla, kde přípravky, léky nemají tak silný účinek.Postupně klienti zvládají více činností a navracejí se do aktivního života.