PRODUKTY » ZÁSADITÁ SMĚS
Zásaditá směs /Tepperweinova směs/

Proč užívat?

Zbavíte tělo chemických usazenin, metabolitů, které jsou ve vašem těla nastřádány a to mnohdy i za několik roků, u starších lidí můžeme hovořit i o desítkách let. Za vším můžeme hledat nesprávné stravovací návyky, kouření, ale i užívání léků v případě nemoci. Zásaditá směs umožní neutralizaci vnitřního prostředí /změní kyselé pH/ a usazeniny, které se nacházejí hluboko v našich tkáních se postupně uvolní. Tělo tak získá nazpět své přirozené prostředí. Dokáže se tak samo lépe bránit případným infekcím, baktériím, ale i parazitům. Jakmile je nastolena acido-bazická rovnováha tělo už se dokáže samo ubránit i dalšímu usazování metabolitů v těle, odvádí je močí či stolicí. Při užívání směsi dále získáváte potřebné minerály a to například vápník nebo hořčík. Užívání dále vede k odbourávání procesů stárnutí a výrazně pomáhá při procesu hubnutí. Je také doporučeno při vážnějších onemocněních.

Cílem však není užívat směs po celý život, ale změnou svých návyků vytvořit přirozené prostředí bez potřeby užívání zásadité směsi.

Jak užívat?

Pokud máte směs doporučenu po absolvování měření, zjištění svého aktuálního zdravotního stavu u  svého poradce, nemusíte zjišťovat hodnotu pH moči, tedy zda nemáte zablokované vylučování kyselin, užívejte podle bodu 2 a po dobu, než bude poradcem naměřena, stanovena acido-bazická rovnováha.

Směs lze také užívat formou koupelí. Do vany nasypte až 3 vrchovaté lžičky směsi, cca po 10 až 15 minutách se doporučuje masírovat celé tělo žínkou. Pro dosaženi nejlepšího účinku se doporučuje pobyt v teplé vodě protáhnout nejlépe na více jak hodinu.

1)

Změřte pH své ranní moči. Pokud dosahuje zásaditých hodnot, užívejte směs nejdříve po ránu a to do 10. hodiny dopolední, jednu vrchovatou lžičku denně. Po týdnu by mělo pH ranní moči dosahovat kyselých hodnot /měl by se obnovit proces, kdy se tělo močí zbavuje kyselinotvorných usazenin/. Následně užívejte podle bodu 2.

/ U lidí, kteří se živí převážně syrovou, zeleninovou stravou a u makrobiotiků je pH moči po celý den převážně u hodnot mezi 7-7,5 pH./

2)

Užíváme na noc a to do 22 hodiny, vrchovatou lžičku. Na noc je užití dávky nejdůležitější, jelikož tělo v noci odbourává a neutralizuje usazeniny. V případě potřeby užíváme také ráno, dopoledne a to do 10 hod vrchovatou čajovou lžičku.

Měřte ale pH moči, nemělo by přesáhnout hodnotu 7,5 pH.

Jak má správně kolísat pH moči během dne?

Ráno má býti moč kyselá:  pH  5,5- 6,0

Dopoledne /po užití zásadité směsi/: pH až 7

Mezi půlnocí a čtvrtou hodinou dosahuje pH 7,3 -7,5 a následně klesá k ranním kyselejším hodnotám.

 

Knihu o odkyselení organismu Dr. Tepperweina si můžete stáhnout zdarma na tomto odkazu: 

http://www.uloz.to/5660032/kurt-tepperwein-pryc-s-kyselosti-pdf

Složení směsi:

Hydrogenuhličitan sodný

Hydrogenuhličitan draselný

Fosforečnan sodný

Uhličitan vápenatý

Uhličitan hořečnatý

 

Jak objednat?

Přostřednictvím emailu: r.leceni@seznam.cz, cena za 250 gramů směsi 550,- Kč