ZKUŠENOSTI KLIENTŮ
Zkušenosti klientů

 

Muž, 24 let, říjen 2013

Mladého muže přivedla na frekvenční měření jeho partnerka. Působil velice dynamicky, svěže, nepředpokládala jsem, že by zde byla nějaká velká bakteriální či parazitická zátěž. Stěžoval si na velkou únavu, měl pocit, že by nejraději celé dny prospal. Musím říci, že jsem mu skutečně nevěřila, zvlášť poté, co o sobě prozradil, že býval velmi aktivním sportovcem a to včetně třífázového tréninku. Opak byl však pravdou.

Jeho nejdůležitější orgány včetně srdce, plic a mozku byly naprosto zahlceny  bakterií Staphylococcus aureus (zlatý stafylokok). Nakonec jsem bakterii naměřila na 14 místech včetně kloubů a kostí. A to jsem nebyla ještě u konce, objevila jsem i významnou parazitární zátěž. Jelikož tělo bylo opravdu plné zlatého stafylokoka zaměřila jsem se na něj jako na nejpalčivější problém. Ihned na místě podstoupil dvou hodinové frekvenční léčení a domluvili jsme se i na prodeji frekvenčního přístroje k domácímu použití. Navrhla jsem mu antiparazitální kůru vzhledem k jeho váze. Domluvili jsme se, že doma provede ještě jednou dvouhodinové frekvenční léčení a další den bude již pokračovat s léky proti parazitům. Kůru měl rozepsánu cca na 6 neděl. Odcházel spokojen, že se našla příčina jeho únavy.

Za dva dny mě kontaktovala telefonicky jeho partnerka, že u  něj probíhá horečnaté onemocnění a to včetně průjmů. Doma stačil podstoupit ještě jedno frekvenční léčení. Snažili jsme se všichni společně odhalit příčinu, zda partner nepozřel nějaké problémové jídlo, nepřišel do styku s člověkem, který je aktuálně nemocný atd.  Vše jsme vyloučili a vina padla na bakterii zlatého stafylokoka. Bakterie  se může také projevit podobně jako otrava z jídla. Doporučila jsem frekvenční léčení a zvýšit dávky černého uhlí, které má vynikající absorpční schopnosti a je nápomocno čištění střeva při frekvenčním léčení. Průjmy a horečka trvaly 3 dny. Navrhla jsem kontrolní diagnostiku, abychom se přesvědčily, zda bakterie odešla z organismu či nikoliv.

Povedlo se! Muž se zbavil této bakteriální zátěže, silný průjem a horečky byly projevem detoxikačního procesu, který probíhal v jeho těle. Společně z těla odešla i část parazitární zátěže. Bakterie se neukázala v žádném z dříve napadeném orgánu ani na jiném místě. Muž se cítil unavený, ale únavu přičítal horečnatému stavu, který prodělal. Dohodli jsme se na pokračování léčby prostřednictvím antiparazitické kůry, kterou díky horečnatému stavu nezačal. Klient přijde na další kontrolní měření po jejím skončení. Velmi se těší, že bude postupně získávat ztracenou energii.

 

Žena, 56 let, červen 2014Paní přišla v červnu řešit své trápení s pokožkou. Vysoká citlivost, razantně zbarvená do červena, nepříjemné reakce i na bavlněné oblečení. Vyzkoušela řadu kosmetiky, obrátila se i na lékaře, krémy s kortikoidy zabraly vždy jen na krátký čas, a pak pokožka znovu zčervenala a stala se extrémně citlivou. Stav kůže můžete vidět na fotografii.

Při frekvenčním scanu organismu jsem zjistila patogenní zátěž. Například z řady prvoků: Entamoeba gingivalis, Giardia lamblia, Isospora belli, asi nejdůležitější bylo nalezení zmutovaného viru s bakterií - Herpes varicella a Clostridium tetani. Vyhledem k celkovému stavu jsem doporučila i výživové opatření, aby byl organismus co nejméně zatěžován. Strava bez lepku a mléka, pouze přírodní cukry, ovoce, zelenina, pohanka, rýže, brambory. Paní souhlasila s detoxikaci organismu za pomoci plazmového generátoru, připravila jsem tedy celkem 6 detoxikačních dávek. Podpůrným opatřením v průběhu detoxikace se stala jaterní očista a další detoxikační přípravky. Již po první detoxikační dávce plazmovým generátorem a provedené jaterní očistě nastalo obrovské zlepšení, paní uváděla až o 50 procent. Druhá dávka přinesla mírné zhoršení stavu, po třetí dávce pak nastalo již trvalé zlepšení a zhojení pokožky.

Po dvou měsících detoxikace se paní pomalu vrací i ke stravě s lepkem a mléčnými výrobky.

 

Žena, 39 let, leden 2015 - provedeni jaterní očisty

"Od očisty jsem si slibovala narůst energie a zlepšení trávení. Vše proběhlo v pořádku, řídila jsem se návodem pravě ze stránek pani Radky Skrčené. Jen chuť roztoku se soli nemusi být pro každého příjemná. Barva kamenů byla od zelených po žluté, padaly ze mě celý druhý den a došla jsem k přibližnému počtu 300 kusů kamenů. Nejím tučné, hlídám si zdravou stravu, takže moje sbírka kamenů mě co do počtu překvapila. Ostatně asi bude něco pravdy na tom, že na žlučník trpívají více ženy, které se snaží nehřešit a jíst netučná jídla a stravovat se spíše zdravě. Ve žlučníku však dochází k městnání žluči a ta se shlukuje do těchto cholesterolových útvarů a blokují tak cestu žluče ve žlučovodech a výsledkem pak může být i klasický žlučníkový kámen. Není tedy nad to, jíst stravu dostatečně vyváženou a to i včetně tuků. Jedny z největších ůtvarů jsem pro pani Radku vyfotogravovala, aby mohla uvést pro další nevěřící, že návod skutečně funguje a ani velkých seskupení cholesterolu není potřeba se bát. Vyfotografovala jsem tři největší, jinak v této velikosti jich bylo dále asi padesat a zbytek menší útvary."

Jaterní očista - útvary cholesterolu


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Opište text z obrázku: *
captcha

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.